Abonelik

Herkese merhabalar,

Ocak 2020 yılından beri YoldaTV üzerinden yayınlar yapıyorum. Öncelikli hedefim daima işe yarar içerikler sunmaktı. Başlarken de ben bir deneyimin peşindeyim diye başlamıştım. Kamunun vicdanını taşıyıp bu sorumluluğu yerine getirmek isteyen bu sorumluluğu yerine getirirken de özgür olmak, bağımsız hissetmek isteyen bir gazeteciyim. Bu yüzden de kamunun gücüne ihtiyacım var. 

Çocukken hayalini kurduğum şekilde hayatımı tasarlamaya çalışıyorum. Bu hayatta konuşmamız gereken, anlatmamız gereken birçok hikaye var. Her yer kelimelerle dolu. Bu hikayelerin ruhu beni daima heyecanlandırıyor. Kültür yaratmanın bir birikim yaratıp umut yeşerttiği bilincindeyim. 

YoldaTV’yi sürdürülebilir kılmak için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Bu nedenle ödemeli abonelik sistemine geçiyorum. Buradan elde ettiğim gelirin bir kısmı ile dayanışma kampanyaları düzenleyeceğim. Yine kendi şirketim üzerinden yaptığım işlerden elde ettiğim gelirden de katkı sunacağım. Dijital çağın görünmeyen yüzü geleceğin distopyası kitabımın 2. baskısı da #yolda oradan elde ettiğim gelirinde bir kısmını bu havuza ekleyeceğim. 

Planlar istediğim gibi giderse de nihai hedefim YoldaTV’yi hem büyütmek hem de Londra merkezli bir sivil toplum kuruluşuna dönüştürmek. 

İyi hissetmek, yeniden başlamak için umut lazım. Bu umudu hep beraber çoğaltabiliriz. İyi şeyler zamanla ve hep birlikte olur. Yayıncılığın devamı için abonelik sistemi oldukça kıymetli. 

Ne de olsa yapılan iş= harcanan enerji. Bu enerjiye kuvvet olmak daha iyisi için yeni hikayelerin kapısını aralayacak. Ödemelerin hepsi faturalandırılarak tarafınıza yollanacaktır. Ödeme yaptıktan sonra aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. 

1 Yıllık: £22         1 Yıllık: 180 TL

2 Yıllık: £38         2 Yıllık: 220 TL

3 Yıllık: £46          3 Yıllık: 290 TL

YoldaTV ödemeli abonelik bilgileri için;

Patreon üzerinden abone olmak isteyenler için; https://l24.im/c6Hlt

Hesap Sahibi: Rafsan Yagmur  Celik
Banka Adı: Starling ( Yurtdışı ödemeleri için) Garanti BBVA(Türkiye ödemeleri için)
TÜRKİYE ÖDEMELERİ İÇİN HESAP DETAYLARI    :  TR68 0006 2000 1270 0006 6417 13
İNGİLTERE ÖDEMELERİ İÇİN HESAP DETAYLARI :   46926257 / 60- 83-71  (GB18 SRLG 6083 7146 9262 57)

Swift kanalıyla gönderilecek havaleler için Swift kodu: SRLGGB2L

Çalışmalarım hakkında detaylı bilgi almak için: http://linktr.ee/yoldatv

Medya stratejileri, reklam planlama, seo, yaratıcı içerik, digital dönüşüm, marka planlama danışmanlık için;https://viawantlondon.com

Hello everyone,

I have been absent for a while. As you know, I have been broadcasting on YoldaTV since January 2020. My end goal is to always have useful content. I am a journalist who carries the conscience of the public and wants to fulfil this responsibility, and while fulfilling this responsibility, I am a journalist who wants to be free and independent.

I have been broadcasting with this in mind since January 2020. It has always had a continuity. And things we didn’t really know created new stories, and opportunities created opportunities. Doors open doors. I think asking makes us wise, and we tried to find the answers to what we don’t know by searching, and I also learnt while making these broadcasts. I try to design my life the way I imagined it as a child. There are many stories we need to tell in this life. I believe in the spirit of these stories and the magical power of fairy tales. I am aware that creating culture creates accumulation and hope. I think the people who watch my broadcasts are also conscious of this. I want to make YoldaTV sustainable and for this purpose I want to turn it into a foundation. For this, I need your support. YoldaTV is now starting a new chapter. In this way, my channel will be more sustainable and will produce useful projects.

The 2nd edition of my book “Dystopia of the future, the invisible face of the digital age”, is also on the way, and I will add some of the income from there to this pool.

If the plans go as I want, my ultimate goal is to grow YoldaTV and turn it into a London-based non-governmental organisation.

We need hope to feel good, to start again. We can multiply this hope together. Good things happen in time and together. The subscription system is very valuable for the continuation of the channel.

After all: work done = energy spent. Strengthening this energy will open the door to new and better stories. All payments will be invoiced and sent to you. After making payment, just fill out the form below.

Choose your membership for Patreon; https://l24.im/c6Hlt

1 Year: £22

2 Year: £38

3 Year: £46

For YoldaTV paid subscription information;

Acocount holder name: Rafsan Yagmur  Celik

Account number- IBAN: 46926257 / 60- 83-71  (GB18 SRLG 6083 7146 9262 57) SWIFT/ BIC: SRLGGB2L

For detailed information about my work: http://linktr.ee/yoldatv

Media strategies, advertising planning, seo, creative content, digital transformation, brand planning for consultancy; https://viawantlondon.com